REGULAMIN DOMKI "OWOCOWY OGRÓD"

A. Rezerwacja:

 1. Rezerwacje wstępne przyjmujemy telefonicznie, przez e-maila lub formalarz rezerwacyjny w zakładce rezerwacja.

 2. Rezerwacja staje się obowiązująca po wpłaceniu minimum 30% kwoty zadatku na konto bankowe widoczne na stronie. W tytule przelewu prosimy podać datę przyjazdu.

 3. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.
 4. Jeżeli przyjazd nastąpi w ciągu dwóch tygodni od daty rezerwacji wpłaty zadatku należy dokonać w dzień rezerwacji i przesłać mailowo potwierdzenie przelewu na adres kontakt@domkirewal.com.pl

 5. Jeżeli przyjazd ma nastąpić w terminie dłuższym niż dwa tygodnie od daty rezerwacji wpłaty zadatku należy dokonać w terminie 7 dni od daty dokonania rezerwacji.

 6. W przypadku konfliktu terminów między rezerwującymi decyduje kolejność dokonania przelewów.

Numer naszego konta bankowego:

52 1320 1537 1876 7706 3000 0001

B. Domki:

 1. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją warunków rezerwacji i regulaminu.

 2. Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 i kończy o godzinie 10:00 (zameldowanie od 15:00 do 24:00, wymeldowanie od 8:00 do 10:00).

 3. W przypadku rezygnacji z pobytu płatności nie zwracamy – Podstawa prawna USTAWA O TURYSTYCE z dnia 4.12.1997r.

 4. Parking do dyspozycji gości jest ogrodzony, bezpłatny, niestrzeżony a każdy domek ma zagwarantowane 1 miejsce parkingowe.

 5. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za kradzież lub uszkodzenia samochodu lub innego pojazdu należącego do gościa.

 6. Na terenie obiektu obowiązuje cisza nocna od godziny 23.00 do 7.00 rano.

 7. Osoby odwiedzające mogą przebywać na terenie obiektu od godziny 7:00 do 23:00.

 8. Opłatę za pobyt należy uiścić zaraz po przybyciu - w przeciwnym wypadku nie ma możliwości otrzymania kluczy do domku.

 9. Pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 200zł oraz opłata za energię elektryczną 1,23 PLN / 1 kWh.

 10. Zachowanie gości nie powinno zakłócić spokoju innych osób.

 11. Osobom pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, zachowujących się agresywnie, naruszającym spokój i/lub dobra sąsiadów oraz nieprzestrzegających powszechnie stosowanych norm, w szczególności zachowanie się w sposób stanowiący zagrożenie bezpieczeństwa innych osób i mienia, właściciel obiektu ma prawo wymówić najem w trybie natychmiastowym bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat. Właściciel obiektu nie jest zobowiązany wówczas do zwrotu pieniędzy za nie wykorzystany okres pobytu.

 12. Goście w dniu przyjazdu otrzymują do dyspozycji klucze, które zobowiązani są zwrócić w dniu wyjazdu zarządcy/właścicielowi obiektu. W przypadku zagubienia lub ich zniszczenia Goście ponoszą opłatę w wysokości 70 zł.

 13. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w domkach nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową nie będących wyposażeniem tych pomieszczeń i mogących stworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych. Zabrania się wnoszenia do domku łatwopalnych materiałów,materiałów wybuchowych oraz materiałów o nieprzyjemnym zapachu. Powyższe nie dotyczy ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.

 14. Z uwagi na komfort i bezpieczeństwo wszystkich naszych gości zabrania się palenia tytoniu we wszystkich pomieszczeniach.

 15. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za uszkodzenie lub zniszczenie wyposażenia domków powstałe podczas pobytu.

 16. Za zniszczenia wykryte po opuszczeniu domku, po wcześniejszej konsultacji z gośćmi, zostaną oni obciążeni kosztami naprawy.

 17. Gość zobowiązany jest do zachowania domku w stanie zastanym w momencie rozpoczęcia pobytu.

 18. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy osobiste Gościa pozostawione lub skradzione z domku w przypadku włamania lub pozostawione na terenie obiektu.

 19. Zabranie ze sobą zwierząt domowych, dozwolone jest tylko po uprzednim otrzymaniu zezwolenia od obsługi domku. Obsługa domku ma prawo odmówić udostępnienia miejsca noclegowego gościom, którzy zabrali ze sobą zwierzę do obiektu wcześniej tego nie uzgadniając.

 20. Gość domku ponosi pełną odpowiedzialność materialną i prawną za wszelkiego działania poczynione przez zwierzę.

 21. Właściciel zwierzęcia zobowiązany jest do sprzątania nieczystości swojego pupila.

 22. Domki są przewidzaine dla maksymalnie ośmiu osób. Nie przewidujemy dostawek, materacy, namiotów itp.

 23. Domki zarówno w swoim wyposażeniu jak i budowie nie różnią się od siebie. Jako że nasz obiekt dopuszcza przyjazd i wyjazd w wybranym przez gości terminie aby nie powodowało to luk w grafiku nie oferujemy możliwości rezerwacji konkretnego domku.

 24. W sprawach nie uregulowanych regulaminem decyduje obsługa domków.

 

Życzymy miłego pobytu w domkach Owocowy Ogród!

 

plende